Anasayfa/ Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve GüvenlikÖdeme Güvenliği

Sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile yapacağınız tüm alışverişlerde PayTR Sanal POS ve Ödeme Çözümleri firması tarafından sitemize sağlanan altyapı hizmeti kullanılmaktadır. Site üzerinden yapacağınız işlemlerde kredi kartı güvenliğiniz PAYTR Firması üzerinden sağlanmakta olup, aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile bizlere teknik desteğini ve kart güvenliğini sağlamaktadırlar. Böylece PayTR kullanan VIP Oto Paspas mağazamız güvenlik konusunda altyapısı konusunda gerekli hassasiyetleri PAYTR Firması ile ortaklaşa göstermektedir.


Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamaları ile hak sahiplerini güvende tutmaktadır. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Sahtecilik izlemeleri yapılan ödemeler ile kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.


Kart Güvenliği

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerimizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranını artırmaktadır.
 

Verified by VisaMasterCard SecureCodePCI DSSComodo - Authentic Secure

Vitrin